hr_flat

Sardis 2021 Ödülleri

Finans sektöründeki yenilikçi, yaratıcı, sosyal sorumluluk odaklı işleri ödüllendiren Sardis 2021 ödüllerinde Dijital Öğretmenler projemiz ile Toplumsal Sosyal Sorumluluk, Pozitif Sosyal Etki kategorisinde Gümüş Sardis kazandık.

2021-stevie-award

Stevie Uluslararası İşletme Ödülleri

Dijital Öğretmenler Proje’miz; Küresel ödül programı Stevie Uluslararası İşletme Ödülleri (International Business Awards) 2021 kapsamında Sosyal Sorumluluk alanında Yılın İletişimi ve Halkla İlişkiler Kampanyası dalında en iyi proje seçilerek Altın Stevie ödülüne layık görüldü.

psm_award

PSM Awards

Finans sektörünün inovatif projelerini değerlendiren PSM Award’sun Sosyal Sorumluluk kategorisinde Dijital Öğretmenler projemizle Altın PSM ödülünün sahibi olduk.

DOP_Award

Global Business Excellence Awards

Dijital Öğretmenler projemizle, Global Business Excellence Awards’ta “Üstün Topluluk Girişimi” ve “Üstün Eğitim Hizmeti” kategorilerinde iki ödülün sahibi olduk.

ing_eniyi

TEGEP 2021 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri

Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından, kurumsal eğitim ve gelişim alanında yapılan iyi uygulamaları, yatırım ve çalışmaları desteklemek amacıyla verilen TEGEP 2021 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nin Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Programı Kategorisi altın ödülünün sahibi olduk.